Rekolekcje Grupy Modlitewnej Bożego Serca Jezusa

Róża pełna tajemnic
20 września, 2023
Misja STOLICA – wyjazd powołaniowy do Warszawy
16 października, 2023

Pośród Gór Bardzkich mamy jeden z najstarszych naszych klasztorów. W domu, który już na początku ubiegłego wieku był miejscem odpoczynku dla pierwszych Sióstr i dzieci, nad którymi sprawowały opiekę w trudnych czasach międzywojnia, obecnie jest domem rekolekcyjno – wypoczynkowy w którym różne wspólnoty i turyści mogą wypocząć i nabrać ducha, czemu zdecydowanie sprzyja cisza bardzkiego lasu, bliskość Bazyliki Matki Bożej Strażniczki Wiary i liczne zabytki sakralne.

W ostatnich dniach, 18-20 września w Bardzie Śląskim odbyły się rekolekcje naszej Grupy Modlitewnej Bożego Serca. Uczestnicy rozważali o swoim miejscu w Kościele, z modlitwą na ustach (i w sercu!) zdobyli Górę Kalwarię z Górską Kaplicą na szczycie, odwiedzili kapliczki różańcowe, dni wypełnione były modlitwą i radością wspólnoty. S. Marietta z s. Aleksandrą, postulantką, dbały o drogich rekolektantów i przybliżyły im charyzmat wynagradzania Bożemu Sercu oraz postać naszej Matki Założycielki. Nie zabrakło wizyty w bardzkiej piernikarni, był czas na rekreację i budujące rozmowy.

Grupa modlitewna Bożego Serca Jezusa spotyka się w soboty po pierwszym piątku miesiąca w naszym domu generalnym we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy na spotkania Wspólnoty! Więcej informacji o tu:

Oby ten piękny czas wydał obfite owoce na Chwałę Bożego Serca!

Wszystko na chwałę Bożego Serca!

Zapraszamy do wypoczynku w naszym domu w Bardzie Śląskim! Gościmy grupy i turystów 🙂

Dom rekolekcyjno — wypoczynkowy Sióstr w Górach Bardzkich

ul. Krakowska 27
+48 74 817 15 25

Skip to content