AKTUALNOŚCI

27 marca, 2024

Gala Oskarów w Pozytywce

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa - naszym Klubowym Centrum to prawdziwe święto! Przeżyliśmy prawdziwą GALĘ OSKARÓW i uhonorowaliśmy prawdziwe Gwiazdy!
25 marca, 2024

Marcowy zawrót głowy ze Świętym Józefem :)

Rekolekcje, dni skupienia, spotkania formacyjne dla dzieci i młodzieży - w tym miesiącu święty Józef zaserwował nam wojaże po Polsce, by głosić chwałę Bożego Serca!
14 marca, 2024

Misterium pasyjne

Jezus jest Ofiarą Miłości... Tę wspaniałą prawdę, którą pragniemy żyć, pięknie przypominała nam nasza Grupa Modlitewna Bożego Serca Jezusa w MISTERIUM PASYJNYM na postawie słów Matki Gabrieli Klasa CDC.
15 lutego, 2024

Zapraszamy na wielkopostny DZIEŃ SKUPIENIA

W Wielkim Poście proponujemy drogim Paniom i Dziewczętom spędzić dzień przy Bożym Sercu:) Zapraszamy na na WIELKOPOSTNY DZIEŃ SKUPIENIA 23 marca w naszym klasztorze we Wrocławiu
20 stycznia, 2024

Grupa Modlitewna Bożego Serca zaczęła nowy rok formacyjny

Dziś w naszym wrocławskim klasztorze radośnie rozbrzmiewały kolędy, znów zapachniało świętami, znów ludzie padali sobie w ramiona. We wciąż świątecznej atmosferze spotkała się dziś nasza Grupa Modlitewna Bożego Serca
20 stycznia, 2024

Uwaga, inwentaryzacja dusz! – rekolekcje roczne

Jakby kto nas szukał 14-20 stycznia, to jesteśmy zajęte. Nie idziemy do pracy. Nie odbieramy telefonów. W ogóle nie mówimy. Siostry Bożego Serca odprawiają roczne ćwiczenia duchowne :)))
26 grudnia, 2023

Roku pełnego Boga…

Z całego serca życzymy ROKU PEŁNEGO BOGA. A będzie piękny, dobry, szczęśliwy. Abyśmy byli lepsi, a i rok takim się stanie.
13 grudnia, 2023

Rekolekcje adwentowe w parafii w Wołowie

S. Marietta prowadziła adwentowe nauki rekolekcyjne dla dzieci i młodzieży: ZA RĘKĘ Z MARYJĄ DO BOŻEGO NARODZENIA
9 grudnia, 2023

Na co czekasz?

Za nami adwentowy dzień skupienia dla dziewcząt pod hasłem: NA CO CZEKASZ?
Skip to content